Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy – intendent

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY –  INTENDENT

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach  ogłasza nabór na stanowisko pracy intendent w wymiarze pełny etat.

Nazwa i adres jednostki: Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach ul. Szkolna 2, 33-132 Niedomice

Warunki zatrudnienia: umowa o prace na czas określony z możliwością przedłużenia

Wymagania niezbędne:

• Wykształcenie: średnie preferowane ekonomiczne lub gastronomiczne,
    • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku,
    • Doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych.
    • Obywatelstwo polskie,
    • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    • Obsługa komputera
    • Umiejętność w zakresie planowania i organizacji swojej pracy,
    • Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Wymagania dodatkowe:

• Mile widziany kurs indtendenta,
    • Znajomość i umiejętność stosowania na stanowisku pracy podstaw rachunkowości i przepisów dotyczących gospodarki magazynowej,
    • Znajomość zasad żywienia,
    • Znajomość podstawowych przepisów dotyczących zamówień publicznych,
    • Znajomość przepisów i procedur dokumentacji sanitarnej wg zasad HACCP,
    • Odpowiedzialność, sumienność ,zaangażowanie i samodzielność,
    • Dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Wysoka kultura osobista.

Zakres podstawowych zadań wykonywanych na stanowisk intendenta:

• Zaopatrywanie kuchni szkolnej w żywności, środki czystości, niezbędny sprzęt,
    • Opracowanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi,
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowo-ksiegowej oraz sanitarnej wg zasad HACCP
    • Naliczanie i rozliczanie odpłatności za żywienie zgodnie  z obowiązującymi zasadami
    • Nadzór nad funkcjonowaniem kuchni, dbałość o zachowanie czystości na terenie stołówki szkolnej

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny,
    • formularz aplikacyjny (załącznik nr 1 do ogłoszenia),
    • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
    • kserokopie świadectw pracy,
    • kserokopia aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • oświadczenie kandydata o braku przeciwskazań zdrowotnych do zajmowania stanowiska intendenta,
    • oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (złącznik nr 2 do ogłoszenia);
    • oświadczenie kandydata  o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych (załącznik nr 3 do ogłoszenia)

Dokumenty przedkładane w formie kopii winny być potwierdzane przez kandydata klauzulą „za zgodność z oryginałem” i własnoręcznym podpisem.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty  wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem, nazwiskiem adresem zwrotnym, numerem telefonu oraz dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy – intendent” w terminie do dnia 19 sierpnia 2019 r.  do godz. 12.00. w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach lub listownie na adres:, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach 33-132 Niedomice, ul. Szkolna 2 (decyduje data wpływu do sekretariatu)

Oferty zgłoszone po terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje:

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą poinformowani telefoniczne.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Dodatkowe informacje można uzyskać po numerem telefonu 14 645 75 75.

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej szkoły www.szkolaniedomice.pl oraz na tablicy informacyjnej w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach.

Dokumentacja kandydatów nie zakwalifikowanych będzie do odbioru w sekretariacie Szkoły Podstawowej im Polskich Olimpijczyków w Niedomicach w terminie 3 miesięcy od ogłoszenia wyników naboru. Po tym okresie dokumentacja zostanie zniszczona.

Załączniki dostępne w dziale dokumentacja.