Obóz sportowy klasy II a sportowej

W dniach 24.06-28.06.2024 r. uczniowie klasy II „a” sportowej uczestniczyli w drugim obozie sportowym. W czasie zajęć m.in. doskonalili technikę gier zespołowych, rozwijali sprawność fizyczną, siłę, szybkość, zwinność, motorykę małą, koordynację wzrokowo – ruchową. Zorganizowane wycieczki były naturalną okazją do integracji oraz do wzbogacenia wiedzy o świecie przyrody. Uczniowie brali udział w wycieczkach do: Sądeckiego Bartnika w Stróżach, Muzeum Przyrodniczego i Parku Zdrojowego w Ciężkowicach, Lasów Wierzchosławickich. Było aktywnie, miło i wesoło. Na zakończenie obozu odbyła się „Olimpiada”.
    🥇I miejsce w zmaganiach uzyskali Noemi Bogacz i Adam Zyguła;
    🥈II miejsce – Daria Bysiek i Maksymilian Żaba;
    🥉III miejsce – Kleopatra Marta i Dawid Lorek.
    Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i koszulki z imionami. Gratulujemy zaangażowania i fair play! 👏👏

Serdecznie dziękujemy kierownikowi obozu p. Leszkowi Błachucie oraz wychowawcom – p. Katarzynie Szczerbie i p. Danielowi Krzaczkowi. ☺️