Przejdź do treści

25. Piknik Olimpijski w Warszawie za nami!

    Dzięki działalności Pani Dyrektor Katarzyny Smolik w Radzie PKOl i jej zaangażowaniu w pracę, mieliśmy okazję kolejny raz uczestniczyć w Pikniku Olimpijskim, który już od ponad ćwierć wieku, edukuje, zachęca do sportu, ale przede wszystkim bawi dzieci, młodzież, rodziców, ale także całą Polską Rodzinę Olimpijską. Tego roku w wydarzeniu uczestniczyła klasa 2 „a” sportowa wraz z wychowawczynią i rodzicami oraz wszyscy sympatycy sportu,nie tylko z naszej szkoły.

    25 maja 2024 r. mieliśmy okazję zwiedzić Muzeum Olimpijskie, spotkać największe gwiazdy polskiego sportu i ponad setkę rodzimych medalistów olimpijskich. Po udanej zabawie, na niemalże 50 stanowiskach z dyscyplinami sportowymi, udaliśmy się na zwiedzanie Starego Miasta. Stolica oczarowała nas i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji Pikniku!