Przejdź do treści

Akademia Rodzica- bezpłatne spotkania o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

  Choć mówi się, że rodzicielstwo to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu człowieka, każda mama i każdy tata zgodzą się ze stwierdzeniem, że proces wychowania jest skomplikowany i nierzadko pełen wyzwań. 👪 Podczas webinarów w ramach Akademii Rodzica 🎓 dowiecie się, jak sobie z nimi radzić. Spotkania będą odbywać się w każdą środę o 18:00 przez cały maj, w formie transmisji live na profilu Facebook PZU Zdrowie. Zapraszamy do udziału! Link do spotkań znajduje się poniżej:

  https://fb.me/e/1Z29rM7wl

  HARMONOGRAM AKADEMII RODZICA

  📅 8 maja | Skuteczna komunikacja międzypokoleniowa
  Język i to, jak mówimy jest kluczowe w komunikacji. Dzieci potrzebują szczególnego podejścia na każdym etapie rozwoju. Jak się komunikować, żeby się wzajemnie rozumieć? Jak mówić, by nas słuchano i jak usłyszeć swoje dziecko?
  Prowadzący: Karolina i Michał Jach

  📅 15 maja | Budowanie trwałych relacji rodzic-dziecko
  Jako rodzice możemy zbudować piękny świat współpracy ze swoim dzieckiem. Jak skutecznie budować tę więź w oparciu o wzajemny szacunek i zdrową relację?
  Prowadzący: Karolina i Michał Jach

  📅 22 maja | Bezpieczeństwo w sieci i higiena cyfrowa
  Nie uciekniemy przed pędem technologicznym świata. Ale możemy przygotować siebie i dziecko, aby nowe technologie nie wpływały źle na nasze relacje i zdrowie. Higiena i profilaktyka cyfrowa to podstawa, aby bezpiecznie odnaleźć się w cyfrowym świecie.
  Prowadzący: dr Maciej Dębski

  📅 29 maja | Jak mądrze stawiać granice?
  Wszystko o tym, jak szanować granice dziecka i jak stawiać je innym w taki sposób, aby zachować swoją tożsamość i trwałość relacji. Granice nie muszą być złe, za to mogą być pomocne w procesie wychowywania.
  Prowadzący: Agnieszka Macyk