Przejdź do treści

Drogi Rodzicu! Czy Twoje dziecko wierzy w siebie?

  Co zrobić, aby moje dziecko było pewniejsze siebie? Jak budować u niego naturalną pewność siebie i asertywność?

  Jeśli zadajesz sobie te pytania, to ten webinar jest dla Ciebie!

  https://qpl.parents.app/0ed850a5-01a7-4415-ab0c-b1de45390012?source_type=google.ads.search&tm=tt&ap=gads&aaid=adakR0AdDY7rV&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwir2xBhC_ARIsAMTXk84Nocg1UglSghtc-5tOVAMkj2-fHVlsakMD_luN3CLhCkYj1_LYlEkaAtReEALw_wcB

  Pewność siebie oraz potrzeba bezpieczeństwa to czynniki, które warunkują dobre i prawidłowe funkcjonowanie człowieka. U dzieci pewność siebie kształtuje się w wieku przedszkolnym oraz w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Najważniejszymi czynnikami od których będzie zależało to, czy dziecko postrzega siebie jako osobę wartościową i ważną są komunikaty, jakie otrzymuje przede wszystkim od Was, rodziny, rówieśników, nauczycieli.

  To właśnie na rodzicach spoczywa największy obowiązek wspierania dziecka, by wzmacniało poczucie własnej wartości. Bardzo ważne jest, aby poświęcać dziecku czas, wspierać je w poznawaniu swoich mocnych i słabych stron. Lubienie siebie, dostrzeganie własnej niepowtarzalności to przejawy samoakceptacji, dzięki której wyzwalane jest zaufanie i wiara we własne siły.

  Bezpłatny webinar: 
  “Dlaczego moje dziecko nie wierzy w siebie? 4 techniki budujące zdrowe poczucie własnej wartości dziecka”
  odbędzie się w czwartek, 9 Maja 2024 o godzinie 10:00