Przejdź do treści

Zostań znajomym swojego dziecka, czyli dbaj o bezpieczeństwo dziecka w sieci!

    Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI) powołane zostało w 2005 r. w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet, a obecnie funkcjonuje w ramach programu Digital Europe. Tworzą je państwowy instytut badawczy NASK (koordynator PCPSI) oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje). Centrum podejmuje szereg kompleksowych działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży korzystających z Internetu i nowych technologii. Partnerem większości realizowanych przez Centrum projektów jest Fundacja Orange. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony internetowej, na której znajdą Państwo szereg filmików i materiałów służących profilaktyce bezpieczeństwa w sieci. Link:

    Materiały edukacyjne – Materiały multimedialne – Zostań znajomym swojego dziecka | SaferInternet