Przejdź do treści

Sukcesy klas 1-3 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek

    23 kwietnia 2024 r. w naszej szkole nastąpiło uroczyste rozdanie dyplomów za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK. Konkurs ten polegał na rozwiązaniu zintegrowanego egzaminu z zakresu edukacji polonistycznej, społeczno- przyrodniczej i matematycznej oraz z języka angielskiego. Wzięło w nim udział 30 chętnych uczniów – 10 uczniów z klasy I, 10 z klas II oraz 10 z klasy III. Dzieci osiągnęły znaczący sukces, zajmując miejsca od 26 do 81 spośród ponad 3350 uczestników z całej Polski!!💪 Od rozwiązywania matematycznych łamigłówek po zgłębianie tajników języka ojczystego – uczestnicy pokazali, że nic nie jest dla nich niemożliwe! Osiągnięte wyniki są również odzwierciedleniem wysokiego poziomu kształcenia w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy zdolnym uczestnikom olimpiady i życzymy dalszych sukcesów.🤝👏
    Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! ❤️