Przejdź do treści

PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ONLINE

  📢Drodzy Rodzice Ósmoklasistów,
  📢Drodzy Ósmoklasiści❗

  W RAMACH INICJATYWY SPOŁECZNO- EDUKACYJNEJ ZORGANIZOWANO PIERWSZY W POLSCE PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ONLINE. JEST TO BEZPŁATNE WYDARZENIE, KTÓRE POZWOLI KAŻDEMU UCZNIOWI PRZEKONAĆ SIĘ, CO JUŻ UMIE, A CO POWINIEN JESZCZE POWTÓRZYĆ PRZED PRAWDZIWYM EGZAMINEM.
  Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online organizowany jest w terminie 16-18 kwietnia 2024 r. Codziennie będzie udostępniany arkusz z innego przedmiot, tak jak na prawdziwym egzaminie. Na języku polskim będą pytania do tekstu źródłowego i wypracowanie do napisania, a na angielskim nagranie do odsłuchania. Wszystko formą i treścią zbliżone do prawdziwych egzaminów.

  Aby wziąć udział w próbnym egzaminie, wystarczy się zapisać na stronie:
  ❗❗❗ https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online/
  📝📝📝
  Tam również opublikowane są wszystkie szczegóły. Arkusze będą dostępne przez cały dzień, tak aby umożliwić każdemu uczniowi wzięcie udziału w tym wydarzeniu.

  Próbny egzamin online od ZDAY stwarza okazję do sprawdzenia wiedzy bez
  stresu, w komfortowych, domowych warunkach, a jednak możliwie zbliżonych do realiów prawdziwego egzaminu – chociażby pod względem limitu czasu. Warto skorzystać z tej okazji, zwłaszcza że udział jest bezpłatny. Rozwiązanie Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty Online na
  pewno pomoże uzyskać wyższy rezultat w połowie maja.
  ❗❗PRZYDATNE LINKI:
  🖊️ https://dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/

  🖊️https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online/

  🖊️https://unsubscribe.zdayonline.com.pl/