Nominacje do Rady Fair Play PKOl

Z dumą informujemy, że Dyrektor naszej szkoły, Pani Katarzyna Smolik otrzymała nominację do Rady Fair Play PKOl. 🎉👏Wszystkie nominacje zostały wręczone w środę 7.02. 2024 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Celem rady jest przyczynianie się do budowania lepszego sportowego świata poprzez upowszechnianie wartości olimpijskich w społeczeństwie, w tym przede wszystkim fair play.W składzie Rady znaleźli się również: Hanna Wawrowska (w roli Przewodniczącej), Michał Rynkowski, Zbigniew Bródka, Tomasz Kucharski, Katarzyna Zillmann, Anna Kiełbasińska, Adam Małysz, Sebastian Świderski, Ewa Pajor, Kajetan Duszyński oraz Hubert Hurkacz.

SERDECZNIE GRATULUJEMY! ❤️ JESTEŚMY DUMNI, ŻE SZKOŁA Z NIEWIELKIEJ GMINY MA SWOJEGO PRZEDSTAWICIELA W WARSZAWIE, WŚRÓD LUDZI ŚWIATOWEJ SŁAWY. CIESZYMY SIĘ, ŻE PANI WIELOLETNIA PRACA I ZAANGAŻOWANIE W SZERZENIU IDEI OLIMPIZMU ZNALAZŁY SWOJE UHONOROWANIE W POSTACI TEGO OGROMNEGO WYRÓŻNIA.❤️