Przejdź do treści

VI edycjia akcji ŻYJ ZDROWO- LEBE GESUND

  VI edycjia akcji ŻYJ ZDROWO- LEBE GESUND
  W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy VIII wzięli udział w projekcie jezykowo-profilaktycznymZyj  zdrowo . Projekt edukacyjny podzielony był na dwa etapy. W pierwszej części uczniowie zmierzyli się z zadaniami z j.niemieckiego dotyczącymi dotyczącymi zdrowego odżywiania się. W drugiej przygotowywali zdrowe dania, przekąski i koktajle. Wszyscy uczniowie wykazali się dobrą znajomością leksyki w j.niemieckim oraz przygotowali dania zawierające mnóstwo owoców i warzyw.
  Skład zwycięskiej grupy w tym roku to:
  Jagoda Kózka, Ola Krzaczek, Wiktoria Solak , Amadeusz Bucia oraz Marcu Madej.
  Gratuluję wszystkim ciekawych pomysłów oraz dziękuję za sprawny przebieg naszego projektu. Do zobaczenia za rok!
  Organizator:Beata Korpak