Przejdź do treści

Mamy I miejsce oraz wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym!

    Sukces uczniów z Niedomic w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz.

    Czas nauki zdalnej został przez uczniów Szkoły Podstawowej w Niedomicach dobrze wykorzystany na udział w rozwijających i ciekawych konkursach. Bartosz Wiatr (klasa 3), jego siostra Julia Wiatr (klasa 1) oraz Kaja Kasztelewicz z klasy 2 narysowali prace plastyczne do konkursu organizowanego przez KRUS, propagującego bezpieczeństwo dzieci mieszkających na wsi i w małych miejscowościach.  W etapie regionalnym praca Bartka uzyskała 1 miejsce, natomiast Julka i Kaja otrzymały wyróżnienia. Wszystkie dzieci otrzymały cenne nagrody oraz mogły pochwalić się swoimi talentami plastycznymi.