Przejdź do treści

Bruk-Bet Termalica Football Camp

  Bruk-Bet Termalica Football Camp to wyjątkowa półkolonia piłkarska.Z myślą o ambitnych młodych zawodnikach, którzy chcą przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej, Klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza przygotował specjalną sportową półkolonie. Jest idealną, wakacyjną propozycja dla wszystkich kochających piłkę nożną.
  Nasza półkolonia skierowana jest do wszystkich dzieci w wieku 2013 –2007 lat chcących przeżyć sportową przygodę.


  Zapraszamy również dzieci nie trenujące w drużynach młodzieżowych Słoni !
  Uczestnicy są pod stałą opieką trenerów Akademii Bruk-Bet Termalica Nieciecza, zarówno w trakcie treningów, jak i w przerwach na regenerację i lunch. Każdy uczestnik treningu objęty jest ubezpieczeniem NNW.
  Program obozu składa się każdego dnia z: dwóch jednostek treningowych, zajęć edukacyjno-rekreacyjnych (zajęcia na pływalni, gry i zabawy, wykłady o żywieniu) a także dodatkowych atrakcji (zwiedzanie Stadionu, możliwość poznania zawodników Bruk-Bet Termalica Nieciecza).  To jednak nie wszystko.


  Ramowy plan półkolonii prezentuje się następująco:
  7:30 – 8:00 Zbiórka
  8:30 – 09:00 Integracja / zajęcia teoretyczne
  9:00 – 09:30 Drugie Śniadanie
  10:00 – 11:30 Pierwszy trening
  12:00 – 12:30 Obiad
  13:00 – 14:30 Drugi trening piłkarski
  14:30 – 16:00 Atrakcja dnia
  16:00 – 16:30 Odbiór dziecka
  TURNUS 1: 29.06 – 03.07.2020
  TURNUS 2: 06.07 – 10.07.2020LOKALIZACJA: Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  KOSZT UCZESTNICTWA: 469 zł
  W przypadku zapisu drugiego dziecka i kolejnego koszt uczestnictwa wynosi 369 zł.
  Ilość miejsc jest ograniczona (24), decyduje kolejność zgłoszeń!
  Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza zgłoszeń i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 7 dni po przesłaniu zgłoszenia.Ostateczną gwarancją udziału w półkolonii jest wpłata całej kwoty do 12 czerwca 2020 r.
  ZAPISZ UCZESTNIKA [1]
  https://forms.gle/TF9gqXbvd4JhqVHN6 [2]
  DANE DO PRZELEWU
  TERMALICA BRUK-BET Nieciecza Klub Sportowy Nieciecza 150, 32-240 Żabno
  MBank58 1140 2075 0000 4256 1600 1001
  SZCZEGÓŁY PÓŁKOLONII:
      * Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku    * Półkolonia Piłkarska skierowana jest  do dzieci  w wieku od 6 do11 lat    * W trakcie pięciodniowej półkolonii przygotowaliśmy dla zawodników minimum 10 jednostek treningowych – ukierunkowanych na rozwijanie inteligencji piłkarskiej,    * Jednostki treningowe będą odbywać w małych 12 osobowych grupach -zgodnie z zasadą indywidualizacji zajęć    * Każdy uczestnik w czasie obozy weźmie udział w specjalistycznych testach sprawnościowych, które pozwolą na ocenę jego potencjału oraz w wewnętrznym mini-turnieju    * Każdy uczestnik półkolonii otrzyma pamiątkową koszulkę treningową marki Adidas    * Każdego dnia uczestnicy otrzymują dwa posiłki (drugie śniadanie oraz obiad). Jeśli Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – wpisz informacje w odpowiednim miejscu w Karcie Kwalifikacji, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.    * Każdy uczestnik wraz z rodzicem otrzymuje zaproszenie na wyjątkowe zakończenie Bruk-Bet Termalica Camp – podczas którego wręczymy gadżety Klubowe, oficjalny certyfikat ukończenia obozu, zaproszenie dla dziecka oraz jednego opiekuna na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgrywany w Niecieczy    * Zbiórka zawodników oraz ich odbiór odbywa się zawsze w tym samym miejscu – Kawiarenka przy boiskach treningowych Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  W trakcie tygodniowej półkolonii na uczestników czekają codziennie inne atrakcje, takie jak :
      * Zwiedzanie stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza    * Spotkanie z piłkarzami Bruk-Bet Termalica Nieciecza    * Zajęcia na basenie
      * Uroczyste zakończenie Bruk-Bet Termalica Camp
  Przeżyj piłkarskie wakacje w niesamowitym klimacie!
    Chcesz wiedzieć więcej ?
  Skontaktuj się z Trenerem Dawidem Krupą

  tel: 726-406-723