Przejdź do treści

Sportowy początek wiosny przed nami!

          Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do wspólnej zabawy z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. W czwartek 21 marca  tradycyjnie odbędzie się w naszej szkole impreza, zwana za czasów starszych pokoleń „Dniem Wagarowicza”. My bawimy się w szkole i  tym razem – jak przystało na szkołę Olimpijczyków Polskich –  na sportowo.

         Od godziny 9.50 uczniowie i nauczyciele wezmą udział w turnieju, w którym zmierzą się w wielu konkurencjach, rywalizując o Puchar Pani Dyrektor. Pięcioosobowe drużyny uczniów, reprezentujące wszystkie klasy, zmierzą swe siły z drużyną nauczycieli w następujących konkurencjach: odbijanie piłeczki na czas, prowadzenie footballówki po slalomie, rzuty do kosza, rzuty obręczą na pachołek, strzał piłeczką na bramkę do unihoka, skok łączony na odległość. Jak widać, liczyć się będą refleks, celność, bystre oko i koncentracja. Losowanie konkurencji odbędzie się przed turniejem.

    W drugiej części imprezy zostanie rozegrany mecz siatkówki: nauczyciele vs uczniowe III klasy gimnazjum. Obie drużyny obiecują zwycięstwo miażdżącą przewagą, zatem pojedynek będzie ciekawy.

    Prosimy w tym dniu o sportowy ubiór (zawodnicy), a kibice niech zadbają o kolorową odzież, śmieszne gadżety, transparenty, flagi, szaliki, bębny itp smiley

    J. N.