Przejdź do treści

Wyśpiewane liczne nagrody i wyróżnienia !

    DUŻYM SUKCESEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ UDZIAŁ DZIECI I MŁODZIEŻY NASZEJ SZKOŁY W PIERWSZYM GMINNYM FESTIWALU PIOSENKI „RECHOTEK” W ŻABNIE. W KAŻDEJ KATEGORII NASI UCZNIOWIE ZDOBYLI NAGRODY I WYRÓŻNIENIA.

    W KATEGORII KLAS I-III PIERWSZE MIEJSCE ZDOBYŁA IZABELA OLESIŃSKA Z KLASY III. W KATEGORII KLAS IV-VI DRUGIE MIEJSCE ZDOBYŁA LAURA RZESZUTEK Z KLASY IV a. WYRÓŻNIONY ZOSTAŁ ŁUKASZ KOZIOŁ Z KLASY IV b. NAJWIĘKSZYM SUKCESEM OKAZAŁ SIĘ UDZIAŁ NAJSTARSZYCH UCZENNIC, GDYŻ PIERWSZE MIEJSCE ZAJĘŁA JOANNA FLIS Z KL.III GIMNAZJUM, DRUGIE MIEJSCE ZAJĘŁA JULIA ZAŁĘSKA (KL.7), A GŁÓWNĄ NAGRODĘ CZYLI GRAND PRIX WYŚPIEWAŁA JULIA CZEKAŃSKA, UCZENNICA KLASY III GIMNAZJUM.

    DWA DNI PÓŻNIEJ JULIA WZIĘŁA UDZIAŁ W PIERWSZYM ETAPIE KONKURSU „WYGRAJ SUKCES” , KTÓRY ODBYŁ SIĘ W KRAKOWIE I ZOSTAŁA ZAKWALIFIKOWANA DO KOLEJNEGO ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU. MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE WIOSNA DLA JULKI OBFITUJE W SUKCESY, GDYŻ TRZY DNI PO WYSTĘPACH W KRAKOWIE ODBYŁ SIĘ FINAŁ XIX PRZEGLĄDU POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ ORGANIZOWANEGO PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE „SOKÓŁ ŚWIAT PRACY”, W KTÓRYM JULIA ZAJĘŁA DRUGIE MIEJSCE.

    WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM GRATULUJEMY, JESTEŚMY Z NICH DUMNI I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

    M.L. – P.