Przejdź do treści

Jesteśmy w finale Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości w Warszawie!

      W styczniu 2018 roku uczniowie klasy VII oraz klas gimnazjalnych naszej szkoły, pod przewodnictwem Pani Marty Herduś oraz Pani Haliny Szwajkosz, przystąpili do pierwszego etapu Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Uczestnicy, którzy uzyskali najwyższe wyniki, stworzyli trzyosobową drużynę i po zsumowaniu ich rezultatów, okazało się, że zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych, obejmujących 100 szkół z całej Polski.

         Dnia 12 kwietnia rozpoczął się drugi etap. Nasi reprezentanci: Natalia Kijowska, Oskar Solak oraz Mateusz Stec   przez tydzień rywalizowali z innymi drużynami, poznając tajniki prowadzenia własnego, wirtualnego przedsiębiorstwa w komputerowej, interaktywnej grze menadżerskiej. Dzięki licznym naradom i wyliczeniom ostatecznie udało im się uplasować na trzecim miejscu w swojej grupie i tym samym znaleźć się w rankingu 30 drużyn, które awansowały do eliminacji centralnych – będących ostatnim etapem zmagań.

         Finał odbędzie się już 24 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Trzymamy kciuki za naszych uczniów, życząc im owocnych przygotowań obfitujących w dalsze sukcesy!

    Gratulujemy sukcesu i powodzenia w etapie centralnym!