Przejdź do treści

Nasza szkoła zaproszona do udziału w Gali Olimpijskiej w Warszawie!

    Niezwykłe wyróżnienie spotkało naszą szkołę. Zostaliśmy zaproszeni, jako jedna z trzech szkół w Polsce, do udziału w uroczystej Gali Olimpijskiej w Warszawie, podczas której polscy medaliści Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang otrzymają gratulacje i nagrody z rąk Prezydenta RP pana Andrzeja Dudy. 

    Ta uroczystość będzie miała miejsce w Centrum Olimpijskim w Warszawie, w dniu 14 kwietnia 2018 roku, a organizatorem Gali jest Polski Komitet Olimpijski. Nasi uczniowie oraz ich opiekun i trener koszykówki, pan Krystian Skalak będą mieli sposobność uczestniczyć w spotkaniu medalistów ostatnich igrzysk, działaczy PKOl, przedstawicieli władz związków sportowych oraz przedstawicieli sponsorów polskich mistrzów igrzysk zimowych. W czasie imprezy zdobywcy medali otrzymają nagrody pieniężne za uzyskane wyniki.

    Jest nam niezmiernie miło, że pośród tylu szkół w Polsce, nasza została tak wyróżniona, do czego z pewnością przyczyniły się sukcesy sportowe naszych uczniów, członkostwo Pani Dyrektor w Komitecie Olimpijskim oraz życzliwość patronów naszej szkoły, Polskich Olimpijczyków, z Panią Barbarą Ślizowską na czele.

    Oglądajcie nas w ogólnopolskich serwisach informacyjnych! 

    JN