Przejdź do treści

Akcja Żyj Zdrowo!

  Jak wzmocnić umysł, czym jest dobra energia i jak jeść smacznie i zdrowo?

  Na te pytania próbowaliśmy odpowiedzeć  już  czwarty raz w szkolnej akcji

                                         Żyj zdrowo czyli  LEBE GESUND.

  Akcja  została przeprowadzona 23 marca  w formie konkursu  i miała na celu promowanie zdrowej  żywności, dobrych nawyków żywieniowych, zawierała również elementy wiedzy leksykalnej                z zakresu zdrowego odżywiania się w j.niemieckim. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się znów dużym zainteresowaniem.  Wzięli w niej udział uczniowie klasy III G,  II G  i VII. Wszyscy wykazali się niebywałą kreatywnością w tworzeniu zdrowych i smacznych potraw.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

  Akcję przygotowała i koordynowała Pani Beata Korpak.

  Czekamy na kolejne edycje 🙂