Przejdź do treści

Wkrótce XXX Jubileuszowy Rajd Złotego Liścia!

     Zgłoś już dziś swój udział w XXX Jubileuszowym Rajdzie Złotego Liścia!  Tegoroczny rajd zaplanowano w Wysowej w Beskidzie Niskim. Wyjazd 4.10. 2017, a powrót 6.10. W imprezie jak co roku biorą udział uczniowie ze szkół powiatu tarnowskiego,  a będzie ich pewnie koło setki, dlatego nie czekaj! Jeśli kochasz góry i masz plecak, zgłoś się do pana Bartka Pisarskiego i dołącz do rozśpiewanej turystycznej braci. Organizatorem imprezy jest pan Leszek Błachuta, który obiecuje świetną zabawę: wyprawy na górskie szlaki, spacery po pięknym, jesiennym uzdrowisku Wysowa, ognisko z pieczeniem kiełbaski i śpiewaniem piosenki turystycznej, konkursy wiedzy o przyrodzie i quizy związane z górskimi wyprawami. 

    Zapisz się już dziś, bo chętnych nie brakuje!

    Zredagował: M. Rogoziński.