Przejdź do treści

Mikołajki 2015

    Jak co roku Mikołajki w niedomickiej szkole zorganizował samorząd uczniowski. Tym razem gimnazjaliści przygotowali przedstawienie w języku  angielskim pt. „The Story of Santa Claus”, które budziło świąteczne emocje.  Uczniowie w tym dniu ubrali się na czerwono, co sprawiło że można było poczuć bożonarodzeniowy klimat nadchodzących świąt. Mikołaj obdarował prezentami każdego ucznia i nauczyciela. Nie zapomniał również o sportowcach, którzy przybyli w tym dniu do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego im. Polskich Olimpijczyków
    w Niedomicach by jak to w corocznym zwyczaju odegrać turniej o puchar dyrektora szkoły
    w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.  W turnieju dziewcząt wzięły udział reprezentacje szkół: Miechowice, Rzuchowa, Łęg Tarnowski, Niedomice a w turnieju chłopców : Łęg Tarnowski, Miechowice, Żabno i Niedomice. Drużyna dziewcząt z Łęgu Tarnowskiego zajęła pierwsze miejsce, natomiast w piłce siatkowej chłopców niepokonani zostali gospodarze.  Gratulujemy!