Przejdź do treści

Bardzo dobre wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjalnych !

    Bardzo dobre wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjalnych !

    Niedomickie gimnazjum znalazło się w czołówce najlepszych szkół w powiecie, gminie i województwie uzyskując z tegorocznych egzaminów gimnazjalnych najwyższy wynik w gminie z przedmiotów humanistycznych, matematyki oraz języka niemieckiego. Także wyniki z pozostałych przedmiotów nie odbiegają znacznie od czołówki i budzą zadowolenie uczniów i nauczycieli. Na szczególne uznanie zasługuje wynik z języka niemieckiego (średnia szkoły to 70%), co na tle średniej powiatowej (53,2%) jest bardzo dużym sukcesem. Także rezultat z matematyki uzyskany przez naszych gimnazjalistów (52%) na tle powiatu (47,8%) stanowi dla szkoły powód do dumy. Uczniom i nauczycielom wypada tylko pogratulować i życzyć podobnych sukcesów w przyszłych latach.